Кошик
440 відгуків
Приймаємо замовлення через наш основний сайтSEYO.COM.UA

SEYO корейська косметика

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (96) 067-26-13

КОСМЕТИЧНА КИСЛОТА – НИЩІВНА КРАСА

КОСМЕТИЧНА КИСЛОТА – НИЩІВНА КРАСА

Косметична кислота – нищівна краса

Друзі, пропоную сьогодні обговорити косметичні кислоти. Вони присутні практично у всіх видах косметики. Частина з них відіграють активну роль – допомагають відбілювати, очищати шкіру. Інші виступають в якості додаткового компонента, що посилює ефективність основного речовини. Знання базових кислот та їх принципу дії допоможе вам навчитися відокремлювати рекламні обіцянки від реальності. Ви зможете краще орієнтуватися в складі косметики і підбирати засоби під себе з потрібними вам властивостями.

ГРУПИ КИСЛОТ ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ


Всі косметичні кислоти поділяються на три основні групи, кожна з яких має свій унікальний набір якостей і здібностей.

Види кислот:

• AHA – фруктові кислоти;

• BHA – гидрокислоты;

• PHA – полигидроксикислоты.

До групи AHA відносяться винні, лимонні, яблучні, молочні і гліколеві кислоти. BHA – це завжди саліцилова кислота. PHA – це кислоти третього покоління: глюконолактон і лактобионовая кислота.

AHA-КИСЛОТИ


Цей вид кислот підходить для нормальної, сухої і жирної шкіри. Косметика, у складі якої присутній такий компонент, освітлює, вирівнює тон, відкриває пори і надає зволожуючий ефект.

Кислоти цієї групи допоможуть вам впоратися з:

• пігментацією;

• веснянками;

• збезводненої шкірою;

• віковими змінами;

• фотостарінням; • вираженими зморшками.

AHA легко розчиняються у воді. Відноситься до цієї групи гліколева кислота усуває жирний блиск і очищає пори, а молочна - чудово зволожує, відновлює еластичність, тургор і кислотно-лужний баланс. Винна кислота добре відлущує. Яблучна - покращує клітинний метаболізм. Лимонна - відбілює і знімає свербіж.

BHA-КИСЛОТИ


Саліцилова кислота – ідеальний компонент для жирної і проблемної шкіри. Вона відмінно підсушує і має протизапальний ефект. Косметичні засоби з такою кислотою добре відкривають пори, позбавляють від жирного блиску і запобігають появі акне.

Ключові переваги BHA:

• відмінний засіб в боротьбі з прищами, запаленнями;

• має антибактеріальний ефект;

• освітлює і вирівнює шкіру;

• звужує, очищає пори;

• прибирає комедони.

При використанні коштів з BHA в щоденний догляд потрібно обов'язково включати зволожуючий компонент. Він захистить шкіру від надмірного пересушування, яке може спровокувати саліцилова кислота. Особливо яскраво такий побічний ефект проявляється на нормальної і змішаної шкіри в зонах без жирного блиску.

PHA-КИСЛОТИ


Кислоти PHA схожі по дії на AHA, але складаються з більш великих молекул. Вони діють м'якше - гірше вбираються і менше подразнюють шкіру. Креми і сироватки з такими кислотами ефективні в боротьбі з пігментацією. Вони запускають процеси регенерації, добре згладжують і відлущують епідерміс. PHA-компонент ідеально підійде для чутливої і реактивної шкіри. Його оптимальна концентрація в уходовом засобі – до 15%.

Дія PHA:

• зволожує;

• стимулює вироблення колагену;

• надає антиоксидантний ефект.

Кислоти PHA не підвищують світлочутливість шкіри. Їх часто комбінують з саліцилової кислотою і компонентами з групи AHA.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТИКУ З КИСЛОТАМИ?


Використовуючи крем або пінку для вмивання з вмістом кислот, необхідно додатково застосовувати сонцезахисні засоби. Справа в тому, що кислоти підвищують сприйнятливість шкіри до УФ-випромінювання. При тривалому перебуванні на сонці вони можуть спровокувати утворення пігментних плям, почервонінь. Вибирайте креми, в яких крім кислот присутні додаткові заспокійливі і зволожуючі компоненти. Це може бути ромашка або, наприклад, зелений чай, алое.

Не используйте отшелушивающие средства с кислотами летом, если вы любите подолгу гулять на улице или планируете поехать в отпуск на море. Откажитесь от агрессивных пилингов и скрабов. Микротравмы, которые они могут оставить на коже, под воздействием кислоты могут принести вам немало беспокойства. Начинать использовать крем с кислотами, если вы никогда раньше этого не делали, следует с одного раза в неделю. Если средство не вызовет раздражения, частоту можно постепенно увеличить. Главное - не переборщить и ориентироваться прежде всего на потребности самой кожи.

Ось ми і розібрали всі основні групи кислот, які використовуються в косметичній промисловості. Тепер Ви знаєте, що і навіщо додають в засоби догляду для оновлення шкіри та очищення її від «старих» клітин. Завжди з Вами, Ваша Кароліна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner