Привіт, подруго! Сьогодні я б хотіла, щоб ми разом звернулися до б'юті радам корейських красунь і їх досвіду догляду за шкірою, визнаного найкращим і найефективнішим у світі.У цій статті ми близько познайомимося з усіма тонкощами догляду за шкірою обличчя з корейської системі.
На відміну від європейського підходу до турботи про зовнішність, спрямованого не на попередження хворобливих і вікових змін, а на лікування і маскування вже наявних проблем шкіри, корейська догляд передбачає ретельне збереження свіжості і краси особи. Корейські жінки навіть у літньому віці виглядають приголомшливо, можуть похвалитися гладкою, світлою, наче порцеляновою шкірою, мінімумом зморшок, підтягнутим овалом особи. Крім генетичних особливостей і правильного харчування ідеальна зовнішність азіатських красунь обумовлена грамотним, регулярним, багатоступінчастим ритуал залицяння за шкірою. Отже, сьогодні ми поговоримо про корейська догляд за шкірою особи — 10 ступенева система.
Корейська догляд передбачає пошарове спосіб нанесення косметичних препаратів, що сприяє найбільш глибоке і інтенсивному впливу на шкірні шари.
Європейські жінки на відміну від азіаток приділяють мало уваги ранковим доглядають заходів, вважають достатнім звичайне умивання з милом або без нього. Але протягом сну сальні і потові залози продовжують активно працювати, тому вранці шкіра потребує очищення навіть більше ніж ввечері, до того ж мило має неприємне висушуючу властивість.
Велику увагу кореянки приділяють зволоженню шкіри і захист від ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє довше зберігати її молодість. Тому багато корейські засоби мають у своєму складі зволожуючі і сонцезахисні компоненти. Косметичний арсенал азіатських красунь складається переважно з доглядають, а не з декоративних препаратів. Кореянки не люблять надмірності у зовнішньому вигляді, вони впевнені, що найкраща прикраса будь-якої жінки – чисте і свіже обличчя, а не яскрава «бойова» розфарбування.
Нижче докладно наведена корейська багаторівнева система догляду за обличчям. Послідовність всіх етапів представлена в найбільш точному вигляді.
Корейська система догляду за шкірою обличчя :
|
|
Очищати шкіру вранці потрібно правильно. Ви скажіть: «Ось ще, що я не знаю як вмиватися: мило і вода — мої найкращі друзі!» Просте умивання водою недостатня міра проти поту, жиру, бактерій, відмерлих клітин, що накопичилися за ніч, як говорить гуру корейської системи очищення обличчя Шарлотта Чо. Умивання з милом теж не дуже хороший варіант, адже лужна мильна піна не тільки висушує шкіру, але і знімає верхній захисний шар епідермісу.
Увечері процедура очищення трохи ускладнюється.
Така послідовність не випадкова. За день пори шкіри насичуються дуже жирної і важкої сумішшю макіяжу, поту, сальних виділень, бруду і пилу, ороговілих клітин, змити яку однієї лише пінкою досить проблематично. А гідрофільні масло, бореться саме з водостійкими компонентами косметики, непогано розчиняє цю неприємну масу.
Наше оману!
Багато дівчат думають: «Навіщо витрачатися на очищаючі засоби, адже воно на обличчі не затримується і протягом декількох секунд змивається в трубу!? Я краще потрачусь на хороший крем або сироватку.» Етап очищення шкіри обличчя недооцінений більшістю європейських жінок. Адже шкіру перед нанесенням інших доглядають коштів (крему, маски і т. д.), потрібно підготувати, щоб ефект після відходу було видно. В іншому випадку це все марно і крем за 1500 гривень не принесе бажаного результату.
Після добре проведеного вечора в колі близьких, скажімо в клубі або караоке, думка про те, що нам потрібно буде витратити 5 хвилин перед сном, щоб зняти макіяж кидає в тремтіння, та й сон вже підступає... Якщо на секунду задуматися, наша шкіра — це бар'єр між нашими органами. Вона захищає нас від негативних впливів зовнішнього світу, закриваючи дорогу бруду, алергенів та іншим вредностям, які прагнуть потрапити в наш організм. Нехтуючи першим етапом догляду за шкірою ми стимулюємо поява прищів, чорних крапок, акне.
Глибоке очищення обличчя від ороговілих частинок і чорних точок проводиться кілька разів протягом тижня у вечірній час, а якщо шкіра ніжна і схильна до пошкоджень, то ще рідше. Звичайні засоби для пілінгу – скраби і чистячі маски з частинками зерен кави або абрикосових кісточок, але корейський догляд за чутливою шкірою просто немислимий без масок-скаток. Це винахід азіатських косметологів користується у кореянок величезною популярністю.
Ці маски для пілінгу виконані на основі натурального воску та целюлози, вони мають структуру гелю і легко наносяться на обличчя. Вони набагато м'якше і ніжніше скрабів, не деруть, не дряпають шкіру. Маска, при розтиранні на шкірі плавними масажуючими рухами, утворює дрібні катишки, до яких прилипають чорні точки, виділення жировиків, бруд, мертві частинки епідермісу. Потім катишки змиваються теплою водою.
Після вмивання необхідно нормалізувати водний баланс особи, пом'якшити його і відновити тонус. Вже через хвилину після очищення вологість шкіри різко знижується аж до 50%, щоб її максимально стабілізувати кореянки користуються правилом трьох секунд. Відразу після вмивання протягом найкоротшого часу необхідно нанести на обличчя освіжаючий тонер або лосьйон, інакше шкіра пересушити, у глибинних шарах запуститься механізм старіння.
Корейські тонізуючі засоби м'якше, ніжніше, свіже європейських препаратів, що вони містять амінокислоти, натуральні рослинні екстракти. Крім того, у складі багатьох азіатських брендів відсутня спирт, який не тільки нещадно сушить шкіру, але і знищує корисну мікрофлору.
Кореянки ніколи не застосовують ватні диски для нанесення доглядають коштів, тонік або лосьйон вони бризкають на обличчя долонями, як просту воду. Досить марнотратно, зате дієво. Особливою пошаною у азіатських красунь користується спрей-димка – легкий тонізуючий засіб у балончиках, распыляющееся на обличчя.
Корейські жінки вважають інтенсивне харчування дуже важливим етапом догляду за обличчям. Саме сироватки та емульсії, в концентрованій формі містять біологічні активні елементи, що борються з хворобами і недосконалостями шкіри, такими як вікові зморшки, вугрі, пігментні плями. На відміну від кремів, що впливають на верхні шари шкірного покриву, сироватки та емульсії проникають у глибинні шари епідермісу, що дозволяє не тільки швидко отримати бажану зовнішність, але і закріпити результат на довгий час.
Найкращі поживні сироватки та есенції виробляють корейські і японські косметологічні компанії. Їх препарати відрізняються легкою текстурою, добре вбираються, мають у складі перевірені природні компоненти, а завдяки особливому молекулярному складу не випускають вологу з внутрішніх шкірних шарів. Азіатські живлять кошти дуже економічні, для видимого ефекту достатньо нанести на обличчя кілька крапель.
Корейська багаторівневий догляд за обличчям просто неможливо уявити без масок. Корейські маски бувають змивається і незмивним, денними та нічними, поділяються на кілька типів у залежності від проблем шкіри:
Корейські косметологи рекомендують чергувати маски різних типів для посилення лікувального ефекту. Азіатки наносять маску на обличчя масажуючими рухами, що дозволяє активним речовинам глибше проникнути в шкірні шари. Кореянки користуються переважно готовими тканинними масками, вирізаними по формі обличчя з отворами для очей і рота. Важливо щільно прикласти маску до шкіри, щоб діючі компоненти рівномірно розподілилися по обличчю. Такі маски не потрібно змивати, при знятті тканини залишки інгредієнтів вберуться в шкіру.
Креми азіатських виробників абсолютно відрізняються від європейських і американських брендів. Вони більш легкі, пористі, не утворюють на шкірі липкої плівки. Креми з Кореї не лише плекають, але й інтенсивно зволожують шкіру, не закупорюючи пори. Вранці актуальне крем з сонцезахисним фактором, а ввечері не обійтися без густого нічного крему, який наноситься товстим шаром, вбирається поступово протягом сну.
Велику увагу корейські дами приділяють догляду за областю навколо очей, крем для повік вони не втирають, а пріхлопивать легкими рухами кінчиків пальців. Темні кола, набряки, набряки та інші ознаки втомлених очей для азіатських красунь просто неприпустимі.